14,25 €/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Holandii przy pakowaniu czekoladek bez języka od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca roku 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2023 20:29

Od zaraz dla par pakowaczy oferta tymczasowej pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 14,25 €/h

Zadania:

Poszukujemy osób do pracy na linii produkcyjnej zajmującej się pakowaniem czekoladowych wyrobów cukierniczych (pralinek). Twoje obowiązki będą obejmować staranną kontrolę jakości produktów, ich opakowywanie oraz układanie na paletach.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy do końca grudnia 2023 roku lub dłużej.
  • Preferowane doświadczenie w produkcji żywności.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Koniecznie osoby bez nałogów

Oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres zatrudnienia.
  • Pomoc pracodawcy w załatwianiu formalności.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością pracy w nadgodzinach.
  • Przyjazną atmosferę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z pełnym zapleczem socjalnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „pakowanie czekoladek Amsterdam 2023”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 424655bd45f2dab8