do uzgodnienia

Dla par dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory jabłek bez języka Emmelroode

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:34

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowego zatrudnienia w sadzie z Emmeloord. Praca w Holandii od zaraz dla par bez znajomości języka przy zbiorach jabłek i gruszek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Emmeloord/Dronten/Marknesse, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa w sadach owocowych
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców – jabłek oraz gruszek

Wymagania:

  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • możliwość wyjazdu na około 6-8 tygodni
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • darmowy transport do pracy
  • ubezpieczenie
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • pomoc w organizacji przejazdu
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zestawienie godzin oraz kosztów pracy co tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:
– 774410654 / 533 155 868/ 533 087 111/ 739 230 594 (Biuro Opole)
– 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Mazowiecki)

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-owocow-id789196.htmlhttp://www.praca4u.net/zbior-owocow-id789196.html

ID ogłoszenia: 6585994b607d0e7e

3 komentarze na “Dla par dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory jabłek bez języka Emmelroode”

  1. zbiory jabłek na 18 sierpnia 2017 @ 12:37

    razem zpartnerem bylibysmy zainteresowani ogłoszeniem posiadamy numery sofi

  2. Witam szukam pracy jestem w Holandii mój partner pracuje ale moja agencja nie dowozi mnie do pracy bo przeszliśmy na mieszkanie prywatne

  3. Witam szukam pracy jestem w Holandii mój partner pracuje ale moja agencja nie dowozi mnie do pracy bo przeszliśmy na mieszkanie prywatne i szukam pracy