14,85/h +mieszkanie

Dla par praca w Holandii bez języka pakowanie przekąsek od zaraz w fabryce z Amsterdamu 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2023 21:22

Producent słodkich przekąsek z Amsterdamu od zaraz poszukuje osoby lub pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej. Darmowe zakwaterowanie na cały okres kontraktu – 6 miesięcy do kwietnia 2024.

Stanowisko: pakowacz/ka

Miejsce: okolice Amsterdamu

Zarobki: 14,85 €/h brutto

Liczba wakatów: 4

Strat: od zaraz

Zadania:

  • Pakowanie słodyczy (ciastka, wafelki, batoniki) na linii produkcyjnej.
  • Sprawdzanie jakości produktów podczas pakowania.
  • Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z procesem produkcyjnym.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka obcego – praca dostępna dla osób bez doświadczenia w pracy za granicą.
  • Chęć do pracy fizycznej i gotowość do pracy na linii produkcyjnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełny etat.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,85 €/h brutto.
  • Darmowe zakwaterowanie na okres trwania kontraktu.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.
  • Stabilne zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie przekąsek Amsterdam 2023/2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami/parami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 433654d4a39f125d