10,92 € na godz.

Dla par sezonowa praca Holandia zbiory jabłek i gruszek bez języka od zaraz Dodewaard

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dodewaard
  • Długość umowy: tymczasowe
  • Opublikowany: 12 listopada 2021 21:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie w Dodewaard przy zbiorach jabłek i gruszek bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dodewaard.

Wynagrodzenie: 10,92 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie jabłek oraz gruszek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie również pakował jabłka oraz gruszki.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • własna pościel;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wypłatę raz w tygodniu z opcją wzięcia jednorazowej zaliczki;
  • zakwaterowanie w cenie 83 € na tydzień;
  • transport do pracy służbowymi samochodami albo rowerami;
  • ubezpieczenie w cenie 24 € brutto na tydzień;
  • zatrudnienie również dla par.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 724 657 585

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-zbiorow-owocow-w-sadzie-jablka-i-gruszki-CID4-IDLnDf1.html

ID ogłoszenia: 310615f030b55829