17€

Fizyczna praca Holandia na magazynie logistycznym DPD od zaraz w Oirschot

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oirschot
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 22:43

Ze znajomoscią języka angielskiego od zaraz fizyczna praca w Holandii na magazynie logistycznym firmy DPD w rejonie Oirschot. Zatrudnienie przy rozładunku i załadunku paczek.

Załadunek/rozładunek paczek w centrum logistycznym DPD Oirschot
Obowiązki:
Załadunek/rozładunek paczek.
Prace logistyczne.
Prace pomocnicze.

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego.
Wysoka motywacja do pracy.
Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
Elastyczność.
Oferujemy:
Umowę na warunkach holenderskich.
Zakwaterowanie.
Wypłatę w formie tygodniówek.
Opiekę polskiego koordynatora.
Pracę na długi okres czasu.
Stawka 11,16€br/h (z wakacyjnym) + dodatki zmianowe i za pracę w weekendy

Jeśli szukasz stałej pracy z dużą liczbą godzin nie czekaj, wyślij swoje cv na adres anna@holandiajobs.pl (W TEMACIE DPD)
Zadzwoń +48790833585

ID ogłoszenia: 4415f9ea1e449ba7