123.00

Fizyczna praca Holandia od zaraz bez języka przy sortowaniu-pakowaniu owoców i warzyw, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 marca 2024 00:05

Bez znajomości języka w rejonie Amsterdamu od zaraz fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw. Zakwaterowanie odpłatne będzie dostępne na miejscu.

Szukasz dobrze płatnej pracy na terenie Holandii?

Miejsce pracy: okolice Amsterdamu, Holandia

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę na dłuższy okres
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• extra płatne nadgodziny i weekendy w zależności od zapotrzebowania

Wymagania:
• pieniądze na start
• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• motywacja i chęci do pracy

Zakres obowiązków:
• sortowanie owoców i warzyw
• pakowanie owoców i warzyw
• kontrola jakości
• zachowanie porządku w miejscu pracy

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 35765f2bf5999c5a