do ustalenia

Fizyczna praca Holandia rozładunek towaru na magazynie bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 03:03

Kierownik magazynu z Tilburga szuka pracowników fizycznych przy załadunku, rozładunku towarów oraz zbieraniu zamówień. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Czynności wykonywane są na magazynie i w zależności od zapotrzebowania pracownik zbiera zamówienia, pakuje produkty, prowadzi załadunek bądź rozładunek towarów.

Firma prowadzi sprzedaż on-line akcesoriów dla zwierząt.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie zdrowe osoby, mogące przenosić ciężkie towary
– zdolność do pracy również w weekendy
– zaradność, punktualność, niezawodność
-szybkość uczenia się nowych rzeczy
– posiadanie kwalifikacji na prowadzenie wózków elektrycznych typu PC i EPT
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– posiadanie prawa jazdy będzie atutem
– dostosowanie się do grafiku

Oferujemy:
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zapewniamy dodatki do stawki godzinowej za pracę w weekendy
– dobrze płatną pracę
– zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:

należy wejść na stronę: infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu/tilburg-holandia/11824012

ID ogłoszenia: 425563e907e1a32f