od 4,39 do 9,63 euro/h brutto

Fizyczna praca w Holandii od zaraz dla kobiet bez języka w pralni De Meern

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Meern
  • Opublikowany: 25 lutego 2015 01:02

Szukamy kobiet do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z De Meern dla pracownika fizycznego w pralni przy obsłudze maszyn i prasowaniu ubrań.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, De Meern
Wynagrodzenie: od 4,39 do 9,63 euro/h brutto
Start: od zaraz
Zatrudnienie: dla kobiet

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się w pralni
– zajmowanie się prasowaniem wypranych ubrań
– rozwieszanie rzeczy na wieszaku i oznakowanie
– dbanie o to, aby zamówienia klientów się nie pomieszały ze sobą

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zaangażowanie, zdyscyplinowanie, punktualność
– możliwość podjęcia pracy fizycznej
– brak problemów ze zdrowiem
– szybkość wykonywania zadań

Oferujemy:
– stawki wiekowe od 4,39 do 9,63 euro/h brutto
– miejsce zamieszkania do 21 roku życia bezpłatne po tym wieku należy uiścić 195 euro za każdy miesiąc
– ubezpieczenie (darmowe dla osób po 19 roku życia)
– oferujemy pracę na dłuższy okres
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: a.zawadzka@pran.eu w treści należy umieścić klauzę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-praca-w-pralni-z-j-angielskim-2676323.html

ID ogłoszenia: 67354ecf178c1595