15,25-16,25/h +zakwaterowanie

Holandia praca 2024 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 marca 2024 12:10

Fabryka kosmetyków z Venlo poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na produkcji. Oferta 2024 bez znajomości języka z mieszkaniem darmowym zapewnionym blisko miejsca zatrudnienia (dojazd rowerem około 10 minut).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 15,25 euro/h brutto na początek, po 3 miesiącach podwyżka do 16,25 euro/h brutto.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie produktów do pielęgnacji ciała poprzez pakowanie, etykietowanie i realizację innych zadań zgodnie z naszymi wysokimi standardami jakości.
  • Obsługa sprzętu produkcyjnego z należytą starannością i precyzją.
  • Ścisłe przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy.
  • Monitorowanie stanu zapasów i zgłaszanie ewentualnych niedoborów, aby zapewnić ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do pracy w branży produkcji kosmetyków; doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest konieczne.
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie oraz skrupulatność w wykonywaniu przydzielonych obowiązków.
  • Zdolność do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków oraz szybkie przyswajanie nowych procedur.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego / niderlandzkiego.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka na początek w wysokości 15,25 euro/h brutto, z możliwością podwyżki do 16,25 euro/h brutto po trzymiesięcznym okresie.
  • Szybki start w nowym miejscu pracy.
  • Darmowe zakwaterowanie dla pracowników.
  • Przyjazne oraz dynamiczne otoczenie pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„produkcja kosmetyków Venlo 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 47365d3bc6e91120

1 odpowiedź na “Holandia praca 2024 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Venlo”

  1. „produkcja kosmetykow w Venlo 2024”