12,66 € brutto/h

Holandia praca bez języka na magazynie sklepu internetowego od zaraz Gorinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gorinchem
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 grudnia 2023 19:03

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Gorinchem od zaraz na magazynie sklepu internetowego. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Gorinchem.

Wynagrodzenie: 12,66 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie i przepakowywanie towarów;
  • naklejanie etykiet;
  • skanowanie produktów;
  • sprawdzanie jakości towarów;
  • obsługiwanie wózków EPT.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe od 10% do 36%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • zwrot za bilet, gdy zostanie przepracowany miesiąc;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

k.kois@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 775 457 575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-049151-order-picker-w-magazynie-produktow-sklepu-internetowego/

ID ogłoszenia: 693655f6d4736456