14,29 € brutto/h

Holandia praca dla par bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz Wessem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wessem
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 9 października 2023 22:11

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Wesssem bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Wessem/Roermond.

Wynagrodzenie: 14,29 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • pakowanie towarów;
  • przyjmowanie zwrotów;
  • rozładowywanie i załadowywanie towarów.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki urlopowe i za pracę zmianową, a także w soboty;
  • darmowy dojazd do/z pracy;
  • dodatek dla kierowcy w wysokości 2,50 € na dzień – maksymalnie 12,50 € na tydzień;
  • darmowy transport do Holandii z przewoźnikiem GTV BUS oraz zwrot środków za przejazd po przepracowaniu miesiąca;
  • możliwość pracy w weekendy i brania nadgodzin;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

źródło: https://eena.pl/0,30663,oferta-pracy-magazynier-praca-fizyczna.html

ID ogłoszenia: 2946502c5af3386e