do ustalenia

Holandia praca dla pokojówki przy sprzątaniu w hotelu Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 00:56

Hotel 5 gwiazdkowy mieszczący się w Amsterdamie szuka pokojówki bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla kobiety przy sprzątaniu pokoi.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– sprzątanie pokoi po gościach i przygotowywanie ich na przybycie nastęnych
– zanoszenie pościeli do pralni
– mycie toalet
– zapełnianie mini barków (jeżeli takie się znajdują w pokojach)
– itp.

Wymagania:
– bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
– angielski na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zależy nam na kandydatkach zadbanych niemających tatuaży w widocznych miejscach oraz piercingu na twarzy
– osoba musi być energiczna, żywotna, gotowa do działania
– miłe usposobienie
– uczciwość, punktualność, niezawodność
– przestrzeganie zasad wewnętrznych hotelu
– wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrą pracę
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie umowy na holenderskich warunkach
– szkolenia wprowadzające do pracy
– zapewniamy wsparcie polskich opiekunów

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać swoje zgłoszenie w formie CV na maila: j.nowak@beetsma.pl z tematem: „HOTEL – AMSTERDAM”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2431dg/

ID ogłoszenia: 6555a2acf92b3cf

2 komentarze na “Holandia praca dla pokojówki przy sprzątaniu w hotelu Amsterdam”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam Holandia.Znam 5 języków obcych.Jestem bardzo pracowitą osobą która szuka zatrudnienia na terenie całego miasta Amsterdam w Holandii od zaraz.Mam wyksztalcenie policealne.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka zatrudnienia na terenie całego miasta Amsterdam Holandia.Dobrze się uczę z nauk ścisłych.Gotowość do wyjazdu od zaraz.Chce wejść na uczelnię i do pracy w tym miesiącu.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta (sprzedaży biletów i tym podobne) muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Muj numer telefonu 797918823.Wyjazd na stałe.
    Z poważaniem
    Marta Wrona

  2. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia