340-400

Holandia praca fizyczna bez znajomości języka na magazynie DPD w Ooirshout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ooirshout
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 5-10-2020
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 1 października 2020 00:01

Od zaraz na terenie Ooirshout do podjęcia fizyczna praca w Holandii na magazynie logistycznym firmy DPD przy rozładunku, załadunku, pakowaniu, sortowaniu paczek kurierskich.

pracownik magazynu DPD

Miejsce pracy: Holandia

OPIS PRACODAWCY: firma, w któej Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy. PRACA OD ZARAZ

WYMAGANIA:

UWAGA: NIE wymagamy doświadczenia

samodzielność na stanowisku pracy
gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
chęć nauki i poszerzania wiedzy
podstawowy / komunikatywny język angielski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

rozładunek paczek
przepakowywanie
sortowanie paczek
OFERUJEMY:
stałe tygodniowe wynagrodzenie, 350-430 € netto – minus 90€ zakwaterowanie
możliwość pracy nadgodzin
zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy) 90 EURO/TYDZIEN
w pełni wyposażone zakwaterowanie
ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
opiekę polskojęzycznego koordynatora
dobrą atmosferę pracy
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY :

MARTA@KONEKTIA.COM LUB +48 516 935 971

ID ogłoszenia: 4525f747cfb79626

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: martakonektia
  • Zarejestrowany od: 30 września 2020

Inne przedmioty dodane przez martakonektia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez martakonektia »