do ustalenia

Holandia praca fizyczna – pakowanie na magazynie od zaraz bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 00:36

Dam fizyczną pracę w Holandii dla magazyniera przy pakowaniu spożywczym. Oferta od zaraz z Bredy dla pracownika fizycznego bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: PAK/11/2014

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na pakowaniu produktów spożywczych w różnego rodzaju przygotowane opakowania takie jak kartony czy skrzynki.

Wymagania:
– kandydaci bez nałogów
– szybkość wykonywania powierzonych czynności
– dokładne i staranne wykonywanie zadań
– wyjazd od zaraz
– angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce zamieszkania
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– przyjazną atmosferę
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na maila: kristof@allinpersoneel.nl w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234710/

ID ogłoszenia: 3975472526aa69d6

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna – pakowanie na magazynie od zaraz bez języka Breda”

  1. pilnie zainteresowany podjeciem pracy od zaraz na 18 maja 2017 @ 08:53

    Witam,jestem pilnie zainteresowany podjeciem pracy od zaraz. niestety nie mam mozliwosci wyslania cv, natomiast pragne poinformowac, ze jestem 24l osoba, aktualnie przebywam niedaleko waalwijk. Jezyk ang znam na poziomie zainteresowanym tzn jestem w stanie pracowac nie tylko Z polakami, oraz nie stanowiloby prpblemu pracowanie jak i odbycie ewentualnych szkolen w j ang.Uprzejmie prosze o jak najszybszy kontakt oraz pozytywne rpzpatrzenie mojej odpowiedzi na oferte.Pozdrawiam Wojciech Dudek mail Wdudekroboczy@gmail.com