9,15 euro/h brutto

Holandia praca fizyczna sortowanie odpadów bez znajomości języka Midenmeer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Midenmeer
  • Opublikowany: 27 września 2015 12:06

Chętnie zatrudnimy Polaków do fizycznej pracy w Holandii przy recyklingu. Oferta z Midenmeer dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę polskiego koordynatora.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Midenmeer
Wynagrodzenie: 9,15 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/210

Zadania:
Pracownik stojąc przy taśmie sortuje plastiki na wielkość i jego rodzaj. Należy brać pod uwagę kody produktów, które są wcześniej ustalane. Dokładne instrukcje oraz wprowadzenie obędzie się po zatrudnieniu.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– umiejętność rozróżniania tworzyw sztucznych będzie mile widziana
– zdolność do komunikacji w obcym języku
– dokładne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– znajomość i przestrzeganie przepisów BHP
– elastyczność godzinowa
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– programy lojalnościowe
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– miejsce do zamieszkania
– na miejscu zapewniamy polskiego opiekuna
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– najchętniej zatrudniamy uczniów i studentów
– stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/recycling-sortowanie-plastiku-h210.html#131

ID ogłoszenia: 205607062d0cf97

7 komentarzy na “Holandia praca fizyczna sortowanie odpadów bez znajomości języka Midenmeer”

  1. jestem za interesowany waszą ofertą zadzwoń a będziesz zadowolona moją pracą 726016678 nie odmawiaj rodak bez pracy

  2. Witam pracowalem na recyklingu tzw kobie przy chucie szkla prawie 2 lata nr sofi posiadam ostatni rok spedzilem w holandii .Kontakt .792 549 657

  3. Witam na obecna chwile pracuje w Polsce w firmie która zajmuje zbiorem odpadów komunalnych chodź jestem zainteresowany wyjazdem ..kontakt 504 898 981

  4. Witam jestem zainteresowana praca przy sortowaniu odpadów pracowałam przy sortowaniu butelek plastików w Polsce i mam doświadczenie mój numer telefonu 695161055 proszę o szybka odpowiedz Sandra tomas

  5. Jestem zainteresowana oferta pracy mój numer telefonu695161055 prosze o kontakt z poważaniem Sandra tomas

  6. jestem zainteresowany ta oferta pracowalem pszy rozbiurce telewizorow i sortacji smieci kontakt 784831227

  7. pracowałłem na tym stanowisku w niemczech