10.30

Holandia praca jako operator wózka widłowego w Geldria, Duiven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldria, Duiven
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 12:34

Agencja rekrutacyjna dla klienta z rejonu Geldria, Duiven poszukuje od zaraz dyspozycyjnych operatorów wózków widłowych do pracy w Holandii na magazynie.

Agencja Zatrudnienia TWG Polska sp. z o.o. dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do obsługi wózków widłowych w firmie przesyłkowej.

Zakres obowiązków:

* Obsługa i eksploatacja wózków jezdniowych oraz wykonywanie
prac związanych z transportem, przemieszczaniem,
załadunkiem i wyładunkiem materiałów/wyrobów
* Przyjmowanie/ wydawanie materiałów, wyrobów do/ z magazynu
oraz dokumentowanie obrotu materiałowego, kontrola
zgodności fizycznego stanu z dokumentacją
* Przygotowanie materiałów/ wyrobów do wysyłki, współpraca z
pracownikami Działu Jakości i Produkcji
* Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów/ wyrobów
na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczanie
ich przed uszkodzeniem
* Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

* Zakwaterowanie
* Dojazd do pracy
* Opiekę polskiego koordynatora
* Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach holenderskich plus
dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w soboty i
niedzielę

Wymagany:

* Uprawnienia na wózki widłowe
* Podstawowy j.angielski lub j.niemiecki lub j.holenderski
* Zaświadczenie o niekaralności
* Mile widziane doświadczenie

Jeśli podoba Ci się nasza oferta- przyślij swoje CV na adres E-mail:
info@twg-polska.pl

ID ogłoszenia: 6685d1b0ae2acbbf

Brak tagów