350€ netto /40h

Holandia praca jako pokojówka przy sprzątaniu hoteli od zaraz 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: ..
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:15

Aktualna propozycja pracy w Holandii dla pokojówek przy sprzątaniu hoteli od zaraz. Mile widziane osoby z motywacją i znające język angielski bądź niemiecki lub niderladzki.

Agencja pośrednictwa pracy Employees From The East ogłasza nabór na stanowisko: osoba sprzątająca

Lokalizacja: Holandia

Opis stanowiska:

-dbanie o czystość

Wymagania:

-znajomość j. angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego mile widziana
-prawo jazdy kat.B mile widziane
-motywacja do pracy

Oferujemy:

-wynagrodzenie ok 350€ netto /40h po odjęciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia.
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-możliwość dłuższej współpracy

PRACA OD ZARAZ

+48 698 073 902
+48 698 695 666

Prosimy o wysłanie CV na adres a.andrzejak@efte.pl

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, oraz załączenie CV na stronie www.efte.pl/rekrutacja.php z dopiskiem „osoba sprzątająca”

lub wysłanie CV na adres a.andrzejak@efte.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Employees From The East (ul.Chemiczna 16A, 22-100 Chełm) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”

Posiadamy Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia numer 15067

ID ogłoszenia: 9495b601dc9a7ea6

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Agencja Pracy Efte

Ostatnie przedmioty dodane przez Agencja Pracy Efte »