9,43 euro brutto/h

Holandia praca sezonowa 2017 – zbiory maliny, jeżyny od zaraz Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Praca do końca sierpnia
  • Opublikowany: 16 maja 2017 02:51

Od zaraz w Etten-Leur propozycja sezonowej pracy w Holandii 2017 przy zbiorze owoców miękkich – jeżyn oraz malin. Mile widziane osoby znające języki obce.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca sezonowa- maliny, jeżyny
Miejsce pracy: Etten-Leur
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Przewidywana ilość godzin pracy na tydzień: 40
Praca do końca sierpnia

Obowiązki:
– Zbiór i sortowanie malin i jeżyn w szklarni
– Pakowanie i przygotowanie do transportu

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/ niderlandzkiego- mile widziana
– Prawo jazdy- bardzo mile widziane
– Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w szybkim tempie
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
– Stawka 9,43 euro brutto/h
– Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione – płatne przez pracownika
– Transport
– Legalną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,,szklarnia”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 293591b04033d664

1 odpowiedź na “Holandia praca sezonowa 2017 – zbiory maliny, jeżyny od zaraz Etten-Leur”

  1. Witam chcialabym sie dowiedziec czy przyjmujecie do pracy osoby niepelnoletnie 17+