do uzgodnienia

Holandia praca w ogrodnictwie bez znajomości języka od zaraz przy kwiatach Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 22:23

Holandia praca w ogrodnictwie przy pakowaniu i ścinaniu gerberów. Zatrudnienie od zaraz w szklarni z Hagi, bez znajomości języka oraz doświadczenia. Poszukujemy osób energicznych i zmotywowanych.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Haga, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
zatrudnieni pracownicy będą odpowiedzialni za ścinanie gerberów oraz ich pakowanie.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • zdolność do szybkiego uczenia się;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • zręczność;
  • własne miejsce zamieszkania w okolicach Poeldijk;
  • mile widziane osoby z miłością do kwiatów.

Gwarantujemy:

  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

biuro@eg-praca.com

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Można również dzwonić pod numer: 0048533 999 213

Źródło: http://www.praca4u.net/gerbery-scinanie-pakowanie-id381958.html

ID ogłoszenia: 181577aa48d797a1