do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:51

Posiadamy 20 wolnych stanowisk dla ogrodników do prac w szklarni przy pielęgnowaniu kwiatów-gerber. Praca w Holandii dla studentów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnowanie roślin (podlewanie, nawożenie, przesadzanie itp.)
– zrywanie kwiatów i ich sortowanie
– układanie gerber w bukiety

Wymagania:
– dobra sprawność manualna
– poczucie estetyki
– angielski bądź holenderski na poziomie umożliwiającym swobodną komnikację
– kandydaci muszą mieć założone konto walutowe
– posiadanie doświadczenia będzie autem
– najchętniej przyjmujemy osoby ze wzrostem min. 170 cm (wzrost ułatwia pracę)
– chęć podjęcia pracy na 3 miesiące
– osoby energiczne, żywotne, pozytywnie nastawione do życia
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– oferujemy 20 wolnych stanowisk
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
– chętnie przyjmujemy studentów
– legalną pracę na 3 miesiące
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-szklarni-uprawa-gerber/holandia/11722542

ID ogłoszenia: 3765594f5562e2ac

1 odpowiedź na “Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych bez języka”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy, obecnie przebywam na terenie Holandii, studiuje, mam 178 cm wzrostu ; ) Lubie prace w branży ogrodniczej. Z chęcią podejmę ją wraz ze swoim partnerem. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.