atrakcyjne €

Kamieniarz praca w Holandii od zaraz, Arnhem, Helmond, Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Arnhem
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 marca 2024 00:53

M.in. na terenie Arnhem, Helmond, Dordrecht od zaraz do podjęcia legalna praca w Holandii na stanowisku kamieniarza. Oferta adresowane do osób ze znajomością języka angielskiego oraz minimum rocznym doświadczeniem.

Jesteś kamieniarzem z doświadczeniem? Poszukujesz pracy na terenie Holandii?
Zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia, Arnhem, Helmond, Dordrecht

Wymagania:
– udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
– znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
– sprawność fizyczna
– prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje:
– 16, 50 € na rękę/ h
– wypłata co tydzień
– darmowe zakwaterowanie
– pracę na dłużysz okres czasu w międzynarodowej firmie

Zakres obowiązków:
– szlifowanie i polerowanie
– obróbka kamienia przy blatach kuchennych

Spodobała Ci się oferta? Skontaktuj się z nami!

Wiktoria +48 570 901 913
Wiktoria S. +48 731 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

ID ogłoszenia: 11065ef0be529393