Do uzg.

Krojenie i pakowanie mięsa drobiowego bez języka dam pracę w Holandii od zaraz, Putten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Putten
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 marca 2024 00:05

Także bez znajomości języka obcego na terenie Putten możliwa od zaraz legalna praca w Holandii na produkcji przy krojeniu-pakowaniu mięsa drobiowego na linii produkcyjnej.

Poszukujesz stałej pracy na terenie Holandii? Posiadasz doświadczenie w pracy z mięsem?

Miejsce pracy: okolice Putten, Holandia

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z mięsem drobiowym
– dobra kondycja fizyczna
– motywacja i chęci do pracy

Obowiązki:
– krojenie mięsa drobiowego
– drobne prace z nożem
– obróbka mięsa drobiowego
– praca w dziale pakowania

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– holenderską umowę o pracę
– dodatki świąteczne i urlopowe

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

ID ogłoszenia: 18965f2bfad9e0d6