10€/h

Magazynier do pracy w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 28 lipca 2019 19:52

Propozycja ciekawej pracy w Holandii od zaraz na magazynie w rejonie Tilburga. Zatrudnienie dla magazynierów ze znajomoscią języka angielskiego przy zbieraniu zamówień ze skanerem.

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Poszukujemy: Pracownik magazynu

Główne zadania:
– praca ze skanerem
– dbanie o stan wyposażenia na magazynie
– składanie pudełek
– naklejanie etykiet
– utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania
– zakwaterowanie w miejscowości Zeist
– stałą pracę

Wymagania
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy kat. B
– chęć do pracy
– dyspozycyjność

Szukamy osób dyspozycyjnych do pracy od zaraz.
Prosimy o przesłanie CV na adres: i.krakowiak@derksen-polska.pl
tel. 513 028 724

ID ogłoszenia: 9675d4023fc806a1