od 15

Monter kadłubów okrętowych oferta fizycznej pracy w Holandii, Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 30.09.2019
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:01

Na terenie Dordrecht do podjęcia od zaraz pilna praca w Holandii jako monter kadłubów okrętowych. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym.

Monter kadłubów okrętowych

Obowiązki:

Przygotowanie oraz montaż elementów kadłubów
Szlifowanie, szczepianie.

Wymagania:

Doświadczenie stoczniowe (kadłubowe)
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 15€ netto/godz (na rękę)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich

Składki odprowadzane w Holandii

Darmowe zakwaterowanie

Dojazd do miejsca pracy na koszt pracodawcy

Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 9.00 do 20.00 pod nr telefonu:+31 614 392 376 lub za pomocą poczty elektronicznej: praca@viku-bv.nl

ID ogłoszenia: 4985d8f091aa9ac8