650.00

Monter rur i rurociągów dam pracę w Holandii od zaraz, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 18-09-2023
  • Długość umowy: 18-09-2024
  • Opublikowany: 18 września 2023 00:32

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz oferta pracy w Holandii jako monter rur i rurociągów. Zatrudnienie w rejonie Rotterdamu dla kandydatów z minimum rocznym doświadczeniem przy prefabrykacji.

Dla naszego klienta w Rotterdamie poszukujemy doświadczonego Montera Rur i Rurociągów, który dołączy do naszego zespołu. Oto szczegóły oferty:

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia jako Monter Rur i Rurociągów;
• Co najmniej 1 rok doświadczenia w prefabrykacji;
• Umiejętność spawania TAG
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
• Certyfikat VCA lub chęć zdobycia tego certyfikatu przed rozpoczęciem pracy;
• Prawo jazdy mile widziane.

Obowiązki:
• Czytanie rysunków izometrycznych;
• Cięcie, szlifowanie, gięcie, montaż i instalacja rur na podstawie rysunków i szkiców izometrycznych;
• Praca ze stalą i stalą nierdzewną.

Oferujemy:
• Pracę w pełnym wymiarze godzin: 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu z możliwością nadgodzin;
• Zakwaterowanie w prywatnym pokoju. Koszt €167,40 (wliczony w wypłatę tygodniową);
• Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności, doświadczenia i certyfikatów. Min 650 netto / tydzień przy 40-godzinnym tygodniu pracy, w tym zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne. Ok. €1/h jest odkładane jako rezerwa, która może być wypłacona podczas urlopu lub po zakończeniu współpracy. Wypłaty tygodniowe;
• Osobom nieposiadającym własnego transportu oferujemy darmowy transport firmowy;
• Osoby posiadające własny środek transportu otrzymają dodatek do kilometrów w wysokości €0,21/km.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów do wyzwania, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Montera Rur i Rurociągów. Prosimy o przesłanie swojego CV oraz certyfikatów na adres:

mkbtechniek@timing.nl

ID ogłoszenia: 409650450beeaf2a