16€

Murarz oferta pracy w Holandii na budowie od zaraz, Heerde 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerde
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Od już
  • Długość umowy: Stała (możliwy kontrakt)
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 00:32

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Heerde możliwa od zaraz legalna praca w Holandii na budowie dla doświadczonych murarzy. Oferta 2021 bez zapewnionego zakwaterowania.

PRACA DLA MURARZA!

Lokalizacja : Heerde

Opis stanowiska :

– Murowanie nowo stawianych domów

Wymagania :

– Doświadczenie jako murarz lub pracownik ogolnobudowlany
– Znajomość j.angielskiego
– VCA
– Własne zakwaterowanie oraz transport
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

– Stałe zatrudnienie
-Tygodniowy system wynagrodzeń
– Stawkę godz 16 € /h
– Ilość godz – 40

Wyślij swoje CV na eu.tomaszrekrutacja@gmail.com z dopiskiem „MURARZ – HEERDE”

ID ogłoszenia: 466600023943649c

Brak tagów