600€ netto/tydzień +mieszkanie

Murarz praca Holandia od zaraz na budowie przy klinkierze

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2018 06:54

Z podstawową znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do podjęcia od zaraz praca w Holandii na budowie dla murarzy przy murowaniu cegły klinkierowej.

Dla naszego Holenderskiego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
MURARZ

Obowiązki:
Prace polegające na murowaniu klinkieru

Wymagania:
min. podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego ( mile widziane)
mile widziany wyuczony zawód kierunkowy
doświadczenie w murowaniu ( klinkier )
zdolności manualne, zainteresowania techniczne
własny samochód

Grupy max 2-3 osoby

Oferta:
zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
atrakcyjne wynagrodzenie 600 € / tydzień netto wypłacane co tydzień
możliwość pracy w nadgodzinach
zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres daria.mlynarczyk@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „murarz imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 09:00-17:00 pod nr Tel. 607968 294 lub 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 1125b5afd97e293b

Brak tagów