12.37

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku-załadunku kontenerów w Landgraaf

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Landgraaf
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 16-08-2023
  • Długość umowy: Automatycznie przedluzana co miesiac
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2023 00:48

Firma z Landgraaf od zaraz poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Holandii, polegającej na rozładunku i załadunku kontenerów z art. spożywczymi. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

Dla naszego klienta, wiodącego importera i dystrybutora azjatyckich produktów spożywczych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

załadunek i rozładunek kontenerów

Miejsce pracy: Holandia, Landgraaf

WYMAGANIA:
-Sila fizyczna;
-Komunikatywny angielski;
-Umiejetnosc pracy w zespole;
-Chęć do pracy w minusowych temperaturach;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako osoba zajmująca się rozładunkiem kontenerów, ręcznie układasz pudła z kontenera na paletę. Są to pudełka z ryżem, zupą, krakersami krewetkowymi, winem i wszelkiego rodzaju innymi artykułami spożywczymi. Jako pracownik rozładunku kontenerów jesteś fizycznie zajęty przez cały dzień. Twoje działania obejmują również:

-Układanie produktów
-Wywożenie pełnych palet;
-Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku;
-Praca w bardzo niskich temperaturach

OFERUJEMY:
-Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w cenie 100 euro
-Dodatek za prace w zimnie
-Opieke polskiego koordynatora

Kontakt: Agata Puszek +31 683676733

ID ogłoszenia: 45064db68858de3d