11,00 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie odzieży Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 maja 2022 20:34

Dla magazynierów do podjęcia od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Bleiswijk bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Pracodawca zapewnia możliwość podjęcia dłużej współpracy.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bleiswijk.

Wynagrodzenie: 11,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień internetowych dla sklepu online;
  • pracownik będzie pakował i przygotowywał zamówienia do wysłania;
  • sortowanie spakowanych już zamówień oraz umieszczanie ich w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów na różnych etapach pracy i zgłaszanie niedoskonałości;
  • wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z przynajmniej komunikatywnym językiem angielskim;
  • atutem będzie własny transport do pracy;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany;
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy;
  • darmowe gorące napoje oraz tanie posiłki dostępne w kantynie;
  • dodatki zmianowe;
  • zwrot kosztów za dojeżdżanie do pracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

katarzyna.skowronska@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-027337-praca-w-magazynie-z-markowa-odzieza/

ID ogłoszenia: 524624cb2425fa72