10 euro/h

Od zaraz dam pracę w Holandii dla tapicerów w zakładzie z Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01-09-2020
  • Długość umowy: jaarcontract
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 00:12

Zakład tapicerski z Geldermalsen poszukuje od zaraz wykwalifikowanych kandydatów do rozpoczęcia pracy w Holandii na stanowisku tapicera. Zatrudnienie przy obijaniu mebli tkaniną bądź skórą.

Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Holandia

Firma meblowa na terenie Holandii zatrudni pracowników do pracy w zakładzie tapicerskim

OBOWIĄZKI :

– obijanie mebli tkaniną lub skórą

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
– atrakcyjne wynagrodzenie w € w systemie miesięcznym
– ubezpieczenie
– możliwość długoterminowej współpracy i zdobycie nowych doświadczeń
– pomagamy w zakwaterowaniu na terenie Holandii

WYMAGAMY:

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
– znajomość obsługi urządzeń tapicerskich,
– sumienności i motywacji do pracy
– znajomości j. niemieckiego lub angielskiego (dodatkowy atut)

jolanta.mach1962@gmail.com

ID ogłoszenia: 2105f203e79c21f9

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: R-style
  • Zarejestrowany od: 27 lipca 2020

Inne przedmioty dodane przez R-style

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez R-style »