400 euro netto/40h

Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie dla grup przy regipsach Hengelo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hengelo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 03:54

Pilnie zatrudnimy pracowników na stanowiska monterów budowlanych w Hengelo. Holandia praca od zaraz przy regipsach na budowie dla grup bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Monter budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hengelo oraz Groesbeek

Zarobki: początkowo 400 euro netto za przepracowanie 40 godzin

Oferta skierowana jest do grup – 2,3 lub 4 osobowych

Liczba wakatów: 8

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna polegająca na montażu płyt kartonowo-gispowych.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za montaż stelaży, podwieszanych sufitów oraz ścianek działowych.
  • Niezbędne będzie wykonywanie prac wykończeniowych jak szpachlowanie czy malowanie.

Oczekiwania:

  • jedna osoba w zespole musi komunikatywnie znać języka angielski lub niemiecki
  • posiadanie samochodu – 1 na dwie osoby
  • duże zmotywowanie
  • samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • nadgodziny płatne zgodnie z holenderskim prawem pracy
  • zatrudnienie na stałe
  • umowa o pracę zgodna z holenderskim kodeksem pracy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy.

Adres: agencja@euronauka.eu

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-240cl0/

ID ogłoszenia: 614557e2c2954fe3

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie dla grup przy regipsach Hengelo”

  1. Witam jestem zainteresowany praca .
    Można prosić o kontakt 502261803 .
    Maciek Mielniczuk

  2. ADAM PLUTA na 4 stycznia 2017 @ 16:10

    Witam posiadam doswiadczenie przy regipsach oraz wykonczeniach mieszkan 0031684061408