do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 01:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Rotterdamie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko:pracownik produkcji.

Lokalizacja: Rotterdam, Zoetermeer, Amersfoort.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek;
  • pracownik na tym stanowisku będzie układał odpowiednie składniki na kanapkach;
  • pakowanie kanapek, naklejanie etykiet na gotowe produkty.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu;
  • opiekę koordynatora przy załatwianiu formalności;
  • możliwość dojazdu do pracy rowerem lub samochodem formowym;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – na miejscu dostęp do Wi-Fi;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zorganizowanie transportu do Holandii;
  • możliwość podjęcia pracy na polskiej umowie;
  • możliwość zorganizowania przejazdu kredytowanego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-produkcji-kanapek-rotterdam-zoetermeer-amersfoort,oferta,7223182

ID ogłoszenia: 7465ddeb8e087717

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka Rotterdam”

  1. Witam. Czy oferta jest aktualna?

  2. Prosze o kontak w sprawie oferty.Jestem zainteresowany wyjazdem.