16,50 brutto+mieszkanie

Od zaraz dla par oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie z RTV-AGD w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2024 13:44
  • Wygasa: 8 dni, 15 godzin

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w rejonie Oss możliwa praca w Holandii na magazynie sprzętu RTV/AGD. Zatrudnienie bez języka także dla par przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek towarów.

Stanowisko: order picker

Miejsce: Oss

Zarobki: 16,50 €/h brutto +mieszkanie na pierwsze miesiące, po tym okresie podwyżka do 17,50 i stała umowa

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Zadania i obowiązki pracownika:

  • Udział w procesie przyjmowania nowych dostaw towarów na magazyn, w tym szczegółowe sprawdzanie ich ilości i jakości, co gwarantuje naszym klientom pełne zaufanie.
  • Skuteczne rozmieszczenie towarów na magazynie, zapewniając optymalny dostęp do nich i ułatwiając szybkie przygotowywanie zamówień.
  • Rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków oraz profesjonalna obsługa niezbędnego sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe czy transpallety, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo procesów magazynowych.
  • Zapewnienie najwyższej precyzji i dokładności podczas kompletacji zamówień, aby nasi klienci otrzymywali produkty zgodne z ich oczekiwaniami.

Wymagania pracodawcy:

  • Pozytywne nastawienie do pracy i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności, co stanowi fundament naszej dynamicznej kultury organizacyjnej.
  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy na magazynie, obejmującego system zmianowy, co umożliwia dopasowanie harmonogramu do różnorodnych potrzeb naszej działalności.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz wysoka komunikatywność, co sprzyja współpracy i budowaniu pozytywnych relacji między pracownikami.
  • Brak konieczności posiadania zaawansowanej znajomości języka obcego – zapewniamy profesjonalne szkolenie, aby umożliwić naszym pracownikom rozwój i skuteczną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.

Oferujemy następujące korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50 €/h brutto, z możliwością podwyżki do 17,50 €/h po zakończeniu okresu próbnego, co stanowi motywację do osiągania coraz lepszych wyników.
  • Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące pracy, co pozwala pracownikom skupić się na adaptacji i integracji z nowym środowiskiem bez obciążenia dodatkowymi kosztami.
  • Perspektywę uzyskania stałego zatrudnienia po zakończeniu okresu próbnego, co zapewnia stabilność zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz ciągłe wsparcie na każdym etapie pracy, co umożliwia pracownikom zdobycie niezbędnych umiejętności i doskonalenie się w wykonywanych obowiązkach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku magazynowym, gdzie każdy pracownik czuje się doceniony i wspierany, co sprzyja efektywnej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn RTV-AGD Oss 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 45566144102ce00d