do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez znajomości języka Wormerveer sortowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:59

Aktualna oferta zatrudnienia dla Polaków przy sortowaniu ubrań używanych w Wormerveer. Od zaraz fizyczna praca w Holandii dla kandydatów bez języka na dłuższy okres.

Stanowisko: sortowacz

Miejsce pracy: Wormerveer, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie segregacja odzieży używanej, pod względem jakości oraz z podziałem na gatunki materiałów

Wymagania:

  • zręczność
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane osoby dyspozycyjne na dłuższy okres

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • zarobki wypłacane co tydzień na konto pracownika
  • dojazd do pracy
  • preferowane do pracy są kobiety
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • miejsce do zamieszkania o dobrym standardzie, w pełni wyposażone
  • zarobki wypłacane zgodnie z holenderską taryfą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl lub espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-praca-caloroczna-id438552.html

ID ogłoszenia: 496588908a09dc08

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Holandia bez znajomości języka Wormerveer sortowanie odzieży”

  1. Tomasz Beata na 3 lutego 2017 @ 11:18

    Od 3 tygodni jestem z dziewczyną w Holandii i nie możemy poszukać pracy prosimy o kontakt

  2. bożena graczyk na 8 lutego 2017 @ 10:27

    gotowosc podjecia pracy od zaraz posiadam nr sofi tel.+48669220172