11,97-17,50 €h

Od zaraz fizyczna praca Holandia w sklepie wykładanie towaru bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 12:29

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie 2019 od zaraz w sklepie z Amsterdamu. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie:

  • stawka dzienna 11,97 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%);
  • stawka nocna 17,50 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • układanie towaru według określonych zasad w odpowiednim miejscu;
  • dbanie o ekspozycję towaru, naklejanie etykiet, sprawdzanie cen produktów;
  • sprawdzanie daty przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • sortowanie pustych kartonów.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dbanie o wysoką jakość pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • kontrakt holenderski;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • +100% dodatku za pracę w niedzielę;
  • stałe zmiany;
  • odpłatne zakwaterowanie w Amsterdamie i okolicach w pokojach dwuosobowych;
  • dojazd do pracy służbowym autem;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • możliwość awansowania.

Aplikacja:

Aplikacje można składać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-sklepu-wykladanie-towaru-amsterdam,oferta,6853062

ID ogłoszenia: 5895cfa254e2fdfe

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Holandia w sklepie wykładanie towaru bez języka Amsterdam”

  1. Patryk123o na 18 czerwca 2019 @ 16:45

    Witam, obecnie przebywam w Amsterdamie i jestem zainteresowany tą pracą. Mogę zaczynać od zaraz. Czy mógłbym prosić o adres pocztowy na który mógłbym wysłać CV lub kontakt na +31682172246

  2. Adam 123 na 12 lipca 2019 @ 11:22

    Witam serdecznie wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny +31617127184

  3. Hornecik19955 na 17 lipca 2019 @ 11:18

    Proszę o pilny kontakt telefoniczny
    Ja wraz z mamą jesteśmy zainteresowani ofertą +48609544000