do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji napojów Ter Aar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ter Aar
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:20

Dostępna od zaraz oferta pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia w Ter Aar na produkcji napojów oraz soków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Ter Aar, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym napoje, soki i syropy
  • zadaniem pracownika będzie ponowne pakowanie butelek przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • konieczna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zapewnione na miejscu odpłatne zamieszkanie
  • zatrudnienia na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres e-mail:

d.grzywna@pran.eu z dopiskiem w tytule SOKI

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownikow-produkcji-napojow-od-zaraz-id560333.html

ID ogłoszenia: 822592d98af4a88f

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji napojów Ter Aar”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com