12,50 Eur na godz.

Od zaraz Holandia praca na budowie bez języka kafelkarz-glazurnik Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 00:09

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii na budowie jako glazurnik-kafelkarz. Zatrudnienie 2020 w Venlo bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany – kafelkarz.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał powierzchnię pod układanie kafelków, a także wykonywał pomiary, kładł i przycinał kafelki oraz fugował.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako glazurnik/kafelkarz;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje jednoosobowe;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • 560 Eur netto przy 40 godzinach – po wszystkich odtrąceniach – wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności;
  • pełne ubezpieczenie;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • bonus 100 Eur netto za polecenie znajomego, który posiada doświadczenie na podobnym stanowisku i przepracuje dla firmy 160 godzin, a także kolejne 100 Eur, gdy przepracuje 400 godzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: sajkiewicz@covebo.pl albo można zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 77 545 75 55 lub poprzez stronę: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001624-kafelkarz/

ID ogłoszenia: 135e70e8b5e51ed