11,82 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2023 11:48

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Oss bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 11,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie markowych kosmetyków;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej pakującej;
  • składanie oraz układanie kartonów;
  • pakowanie gotowych produktów do pudełek;
  • umieszczanie opakowań na taśmie oraz na paletach.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • bez języka holenderskiego, ale przynajmniej z podstawowym angielskim.

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • pomoc przy organizacji transportu do Holandii i przy załatwianiu formalności;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • transport do pracy dla osób, które będą korzystały z zakwaterowania agencyjnego;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe płatne przelewem na konto raz w tygodniu;
  • prace na dwie zmiany;
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy;
  • dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.hobij.pl/aplikacja-o-prace?vacancy=vacancies-323-B

źródło: www.hobij.pl/oferty-pracy/logistics/packing-employee

ID ogłoszenia: 55064de2749d82d4