13,27 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka produkcja kanapek fabryka Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 marca 2024 11:49

Propozycja pracy w Holandii dla pracowników produkcji od zaraz. Zatrudnienie w fabryce z Leeuwarden bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 13,27 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie oraz pakowanie kanapek, gotowych zestawów na lunch oraz wrapów i sałatek dla sieci supermarketów, a także stacji benzynowych;
  • możliwość pracy na różnych liniach produkcyjnych.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • bez języka holenderskiego, ale z dobrą znajomością języka angielskiego;
  • możliwość pracy przy niskich temperaturach;
  • atutem będzie doświadczenie w branży spożywczo-produkcyjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłużej;
  • dużą liczbę godzi pracy;
  • pomoc kadrowo-administracyjną;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe;
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@sbaflex.pl lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 (0)77 888 12 17

Źródło: www.sbaflex.com/pl/oferty-pracy/pracownik-produkcyjny-przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 17865fc0cde32867