12,70 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii dla par bez języka na magazynie odzieży w Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2023 21:35

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie odzieży. Zatrudnienie 2023 w Roosendaal bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Roosendaal.

Wynagrodzenie: 12,70 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • naklejanie etykiet na opakowania;
  • pakowanie towarów;
  • praca ze skanerem w języku angielskim;
  • ładunek oraz załadunek kontenerów;
  • dbanie, aby dostawy przychodziły na czas.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim na poziomie B1;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • możliwość wyjazdu do pracy z partnerem;
  • dojazd do pracy służbowym samochodem.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

aplachtij@eurojob.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 508 439 488

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-045987-magazynier-roosendaal/

ID ogłoszenia: 48664c29f635a898