400-440 euro/tydz. netto

Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez znajomości języka dla Polaków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:36

Dobrze płatna praca w Holandii od zaraz dla pracowników budowlanych. Opcja zatrudnienia na budowie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 400-440 euro netto tygodniowo

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu prac budowlanych jako murarz, malarz, regipsiarz lub tynkarz (do wyboru)
  • zadaniem pracownika będzie malowanie, murowanie, tynkowanie lub montaż regipsów

Wymagania:

  • konieczna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w zawodzie
  • ważne prawo jazdy kat.B,
  • mile widziane własne auto oraz certyfikat VCA

Oferujemy:

  • pracę na warunkach holenderskich
  • ubezpieczenie pracownika i rodziny
  • prawo do płatnego urlopu oraz regularnych wyjazdów do Polski
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • darmowe zamieszkanie
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • szansę rozwoju zawodowego
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • pomoc koordynatorów

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zdjęciem należy wysyłać na adres:

praca@silverhand.eu

W temacie należy wpisać nazwę stanowiska oraz numer referencyjny: PG/TYN/HOL

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-budowlany-murarz-malarz-regipsiarz-tynkarz-holandia-3716725.html

ID ogłoszenia: 9165903f0e56ca6c