9,55 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka Zeelwolde na magazynie RTV/AGD

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 listopada 2017 01:50

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Zeelwolde dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Od zaraz opcja pracy w Holandii na magazynie ze sprzętem elektronicznym RTV i AGD.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Zeelwolde, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,55 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na załadunku i rozładunku artykułów oraz rozmieszczaniu ich na półkach
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie towarów do wysłania

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmiany nocne
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na magazynie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • zamieszkanie na miejscu
  • opiekę polskich konsultantów
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo na konto
  • dojazdy do pracy
  • wgląd do comiesięcznych rozliczeń

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3775a05f0be57326

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka Zeelwolde na magazynie RTV/AGD”

  1. Dzień dobry jesteśmy zainteresowani oferta pracy w dziale RtV AGD na 18 listopada 2017 @ 22:24

    wysyłam numer telefonu mojego narzeczonego więcej informacji pod telefonem +48721854662 Piotr Tarsalewski