14,25 +zakwaterowanie

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji detergentów fabryka z Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: do końca maja 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2024 09:08

Fabryka z Nijmegen poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii na produkcji detergentów. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka z mieszkaniem zapewnionym na miejscu bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Nijmegen

Strat: od zaraz

Umowa: do końca maja 2024 z opcją przedłużenia

Zarobki: 14,25 €/h brutto +premie i zakwaterowanie darmowe

Liczba miejsc: 2

Zadania:

  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami fabrycznymi podczas realizacji poszczególnych etapów produkcji detergentów.
  • Skrupulatne nadzorowanie oraz kontrola pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu zapewnienia efektywności procesu.
  • Ciągłe monitorowanie jakości wyprodukowanych artykułów, dbając o utrzymanie wysokich standardów produkcyjnych.
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków związanych z produkcją detergentów zgodnie z instrukcjami kierownictwa.

Wymagania:

  • Oczekiwane jest doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej lub pokrewnym stanowisku.
  • Wymagane jest zaangażowanie w pracę zespołową oraz chęć stałego poszerzania umiejętności.
  • Umiejętność skutecznego funkcjonowania w dynamicznym środowisku produkcyjnym jest mile widziana.
  • Wymagana jest staranność oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Konieczna jest dostępność do końca maja 2024 roku.
  • Kandydaci muszą być gotowi do pracy w różnych zmianach, w tym również w weekendy.

Co oferujemy:

  • Przedstawiamy konkurencyjne stawki godzinowe w wysokości 14,25 € brutto.
  • Istnieje możliwość kontynuacji zatrudnienia nawet przez cały rok 2024 dla zainteresowanych pracowników.
  • Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie bez dodatkowych opłat.
  • Po dostarczeniu odpowiednich dokumentów, oferujemy zwrot kosztów podróży z Polski do wysokości 200 €.
  • Praca ta daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sektorze produkcyjnym.
  • Oferujemy profesjonalne wprowadzenie w obowiązki związane z pracą.
  • Zapewniamy ciągłe wsparcie koordynatora, który posługuje się językiem polskim.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „detergenty Nijmegen 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 49765e62e095b8d5