14,85 +zakwaterowanie

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu perfum, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: do końca kwietnia 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 marca 2024 11:37

Od zaraz w rejonie Rotterdamu propozycja tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca kwietnia 2024 z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Start: od zaraz

Zarobki: 14,85 €/h brutto +dodatki, premie

Miejsce: Rotterdam

Liczba miejsc: 4

Umowa: do końca kwietnia 2024

Zadania Pracownika:

Na stanowisku pakowania kosmetyków, zwłaszcza perfum, pracownik będzie odpowiedzialny za manualne pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi firmy. Istotne jest przestrzeganie ustalonego harmonogramu produkcyjnego oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 14,85 €/h brutto, z możliwością premii i dodatków.
  • Bezpłatne zakwaterowanie o komfortowych warunkach mieszkalnych do lutego.
  • Praca dostępna od zaraz w Rotterdamie, z 4 wakatami

Wymagania:

  • Gotowość do pracy od zaraz do kwietnia 2024.
  • Motywacja do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Chęć pracy w Rotterdamie.
  • Znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana, ale znajomość angielskiego będzie atutem.
  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie perfum Rotterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 90565dd049897595