11.00

Od zaraz praca Holandia na magazynie z elektroniką, Tilburg 2019 (i inne lokalizacje)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 29 stycznia 2019 01:44

M.in. w Tilburgu od zaraz możliwa legalna praca w Holandii na magazynie z artykułami elektronicznymi. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wymagana przez pracodawcę.

Pracownik magazynu- ORDERPICKER- EPT
Lokalizacja: Tilburg,Venray,Born,

Obecnie dla naszego klienta, centrum dystrybucji artykułów elektronicznych , poszukujemy pracownika magazynu.

Obowiązki
– Załadunek i rozładunek towarów oraz transport wewnątrzzakładowy za pomocą wózka EPT

– Zbieranie i sortowanie zamówień- system voice speak i skaner

Wymagania
– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1

– Doświadczenie magazynowe

– Umiejętność obsługi wózka EPT

– Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy
Stawka: €10,18 brutto /h

-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

-Możliwość długotrwałej współpracy

-Opiekę polskich koordynatorów

-Tygodniowy system wynagrodzeń

-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania cv wraz z numerem telefonu na karol@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 7775c4ad45fd7f6d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia na magazynie z elektroniką, Tilburg 2019 (i inne lokalizacje)”

  1. Piotr1990 na 2 lutego 2019 @ 09:51

    Witam ja wraz z 2 znajomych pilnie poszukujemy pracy w logistyce jestesmy gotowi zaczac od razu prosze o kontakt +31682347585