10,90 Eur brutto/h

Od zaraz praca Holandia przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2020 00:05

Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu słodkich przekąsek. Zatrudnienie w Oldenzaal dla pakowaczy aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 10,90 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał linię produkcyjną oraz pakował gotowe produkty;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco, np. praca jako operator maszyn.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • nie jest wymagany język niderlandzki, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę na 4 zmiany;
  • 36 godzin pracy w tygodniu;
  • holenderską umowę o pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłużej;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 Eur;
  • 120 PLN pakietu startowego, który zawiera: poszewkę na pościel, kartę do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii oraz przejazdów wewnętrznych;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę koordynatora;
  • stały dostęp do paska wypłat.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: demel@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodkich-przekasek-oldenzaal-2020/

ID ogłoszenia: 6455e4d8b21b6fd8