8000 PLN mc

Od zaraz praca Holandia przy sprzątaniu w hotelu bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 3 marca 2019 04:44

Możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz dla pokojówek przy sprzątaniu sieci hoteli. Oferta z Amsterdamu aktualna także bez znajomości języka. Komfortowe zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątaczka/pokojówka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 8000 PLN miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem jest m.in. ścielenie łóżek, sprzątanie łazienek i odkurzanie.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania w zespole;
  • dbanie o szczegóły;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym;
  • bez tatuaży, które znajdowałyby się w widocznych miejscach;
  • możliwość wyjazdu na 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • pracę dla sieci hoteli;
  • legalne zatrudnienie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • minimum 38 godzin pracy w tygodniu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • bezpłatny dojazd do pracy na terenie kraju.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 532 248 411 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00).

www.olx.pl/oferta/pokojowki-do-prestizowej-sieci-hoteli-holandia-CID4-IDyrawB.html

ID ogłoszenia: 7475c717fefaf519

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia przy sprzątaniu w hotelu bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Wiktoria 21_014@o2.pl na 24 kwietnia 2019 @ 03:52

    Czy ogłoszenie jest aktualne? ?