10,64 EUR/h

Od zaraz praca w Holandii 2018 bez znajomości języka kierowca kat.B Vlissingen parkowanie samochodów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlissingen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 17 października 2018 00:48

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy parkowaniu samochodów w porcie Vlissingen-Oost. Przewidujemy umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Stanowisko: kierowca – parkowanie samochodów.

Lokalizacja: Vlissingen-Oost.

Stawka godzinowa: 10,64 EUR/h.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • parkowanie samochodów na statkach i w wagonach kolejowych;
  • kierowanie auta zgodnie ze wskazówkami osoby naprowadzającej;
  • praca na drogich, luksusowych samochodach.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B (min.2 lata);
  • dobra umiejętność prowadzenia samochodu, szczególnie parkowania;
  • komunikatywny język angielski;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • kultura osobista i przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • dodatki za pracę zmianową (zgodne z CAO);
  • dużo godzin do wypracowania – również weekendy;
  • codzienne dojazdy do pracy oraz zakwaterowanie;
  • dla osób posiadających własne zakwaterowanie zwrot kosztów dojazdów;
  • pomoc w formalnościach – uzyskaniu numeru BSN/SOFI i konta bankowego w Holandii.

Aplikacje:

CV prosimy wysyłać pod adres e-mail:

biuro@hmserwis.pl

W temacie wiadomości należy wpisać: „Parkowanie samochodów.”

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-kierowca-kat-b-parkowanie-samochodow-w-vlissingen/

ID ogłoszenia: 4695bb7731db7bca