10,50/h euro brutto

Od zaraz praca w Holandii 2017 bez znajomości języka magazyn z zabawkami Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 20:53

Propozycja zatrudnienia w Venray dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Dostępne od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii 2017 na magazynie z zabawkami dla dzieci.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 18 tygodni

Płaca: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku magazyniera w hurtowni z zabawkami
  • zadaniem pracownika będzie skanowanie produktów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • stałą pracę w Holandii w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjne zarobki w euro
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych i niezbędnych dokumentów
  • możliwość wyjazdu do Polski po kilku przepracowanych tygodniach
  • zapewnione płatne lokum oraz ubezpieczenie dla pracowników
  • bardzo dobre dodatki wakacyjne i urlopowe
  • możliwość odzyskania nadpłaconego podatku
  • terminowe wypłaty zarobków co tydzień na konto
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 51859897f2487437

4 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii 2017 bez znajomości języka magazyn z zabawkami Venray”

  1. justyna jeżak na 8 sierpnia 2017 @ 22:18

    witamy pilnie poszukujemy pracy bez znajomosci jezyka . jestesmy na terenie Holandii zależy nam na stałej pracy chętnie nadgodziny . pozdrawiamy justyna i tomek para

  2. Witam Krzysztof i Marcin . Jesteśmy zainteresowani Pracą na terenie Hol.. proszę o kontakt tel 510-853-907

  3. Iwona jestem zainteresowana praca proszę o kontakt pod numerem 48519865028 jestem w holandi

  4. Witam, przebywam obecnie w Kevelaer, jeśli oferta jest dalej aktualna byłbym zainteresowany od zaraz, posiadam prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia na wózki widłowe, mailowo mogę przesłać CV w języku polskim bądź angielskim. Pozdrawiam 🙂