11,51 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii dla par na magazynie odzieżowym bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 czerwca 2023 22:27

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Waalwijk bez znajomości języka niderlandzkiego na magazynie odzieżowym. Pracodawca zapewnia wsparcie polskich koordynatorów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 11,51 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień wraz ze skanerem – książki, ubrania, kosmetyki, AGD itp.;
  • przygotowywanie oraz pakowanie towarów do wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli towarów;
  • zabezpieczanie przesyłek;
  • załadowywanie i rozładowywanie towaru;
  • wykonywanie prac magazynowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziany własny dojazd.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki zmianowe oraz 10d o 75%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • możliwość zatrudnienia w parach;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

walusiak@covebo.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 664 081 630

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-040963-order-picker-dla-sklepu-internetowego-wlasne-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 780647f8e2d8b80c